Catering

Noclegi w Starym Kinie specjalizują się w organizowaniu niepowtarzalnych przyjęć cateringowych. Przygotowujemy zawsze kilka ofert, aby indywidualnie dopasować je do państwa potrzeb I okoliczności. Organizujemy zarówno kameralne przyjęcia rodzinne jak również spektakularne imprezy, wyjazdy integracyjne, spotkania szkoleniowe i inne.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych, firmowych, spotkań grillowych, koncertów organizowanych w plenerze. Nasz wykwalifikowany zespół tworzą ludzie którzy z pasją i perfekcjonizmem podejmą się organizacji nawet najbardziej wyszukanych przyjęć.

Zapewniamy obsługę kelnerska i dysponujemy profesjonalnym sprzętem cateringowym. Nasza firma dekoratorska zapewnia państwu piękny wystrój oraz dekoracje z żywych kwiatów. Organizujemy również catering (dożynkowy, z okazji dni miast, obchody uroczystości regionalnych).
Dysponujemy: namiotami biesiadnymi, parkiem zabaw dla dzieci, quady, painball.

W celu organizacji przyjęć i omówienia szczegółów prosimy o kontakt pod numerem telefonu 512276861 oraz 661390100 jak również droga e-mail

Hotel w Starym Kinie
Catering Lubaczów